E-shop
Stylový španělský nábytek, doplňky a svítídla

Jak může vypadat interiér se španělským nábytkem?

Nechte se inspirovat, více naleznete na stránce www.malvarosa.cz

Dokážeme vše od garsonky po hotelový komplex.

Italský klasický nábytek - ručně vyráběný v bílé barvě s nádechem slonové kosti. Vysoce kvalitní nábytek.Ložnice v moderním stylu bydlení z kolekce moderního lesklého nábytku Lauren Silver z italské produkce.Klasický televizní stolek v hnědé barvě ořechu s originálním zdobením a lemy po obvodu dvířek.Psací stůl Flamingo z kolekce koloniálního masivního nábytku z masivu mahagonu v krásné hnědé barvě.Zahradní španělský nábytek z masivu teakového dřeva určený pro venkovní užití na teresách, balkónech a zahradách.Obývací sestava klasického nábytku v bílé barvě slonové kosti. Vyrobeno v Itálii.Klasická italská pracovna v hnědé barvě. Klasický styl bydlení sestavený z klasického psacího stolu, kancelářského křesla se zelenou koženkou a originálních knihoven.Středomořská ložnice s čalouněnou postelí v bílé barvě.Stylový psací koutek určený do dětských pokojů v pestrých barvách středomořského stylu bydlení. Nábytek vyráběný na zakázku ve Španělsku.Středomořská jídelní sestava v barvách typických pro mediteránský styl bydlení. Azurová modrá spolu s přírodním dřevem je ideální volbou do svěžích interiérů.Luxusní postel Adagio v sametovém provedení krémové barvy s úložným prostorem je přesně tím pravým do romanticky laděných ložnic v moderním stylu.Zlatý barokní konzolový stolek spolu se zlatým zdobeným nástěnným zrcadlem obdobného stylu. Extravagantní provedení v kombinaci se zámeckým stylem vnese do prostoru nádech luxusu a přepychu.

Navštivte náš blog Malvarosa

Již dlouhou dobu se věnujeme tématice zažirování interiérů a bydlení. Náš e-shop a s ním spojený blog vám může být velice nápomocný v dalším rozhodování při výběru toho pravého nábytku.

A mnohem více! Ponořte se do španělského nábytku, navštivte náš showroom v Praze a nahlédněte do našeho e-shopu. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi vám pomůžeme, provedeme vás v showroomu nebo prokonzultujeme výběr toho správného nábytku přesně pro vás.

Kontakt na malvarosa.cz