E-shop
Nejen stylový a nejen španělský nábytek

Malvarosa stylový nábytek

Znovu se zmiňujeme o nábytku a jeho stylech, protože tato tématika je a vždy bude součástí našich domovů. Níže vybíráme pár stylů, na které bychom chtěli klást důraz, protože rozlišujeme mezi pouhým užíváním nábytku a jeho kvalitou a užitnou spokojeností nemluvě o vkusu. Podívejte se na nabídku nábytku a doplňků Největšího prodejce nejrůznějšího španělského nábytku v Česku a na Slovensku.

Nebo překlikem do každé kategorie podle stylu níže.

Masivní koloniální nábytek Moycor

Koloniální nábytek

Krásný masivní nábytek je inspirován různými kulturami bývalých španělských kolonií, např., asijskou nebo indiánskou, navrhován převážně španělskými designery. Jde tedy o mix evropského a exotického nábytku. Koloniální styl bydlení si oblíbí lidé, kteří mají rádi přírodní materiály a přírodní barvu zejména masivního dřeva. Je mimořádně celosvětově populární, cenově dostupný a praktický. Jeho teplá barva dřevin oživí každý interiér.

Projděte si velkou nabídku klasického španělského nábytku nábytku o Malvarosa

Klasický stylový nábytek

Klasické pojetí nábytku v našem středoevopském prostoru. Součást naší ověřené top nabídky. Praktický nábytek s ozdobnými prvky, kvalitní masivní suché dřevo opatřené mimořádné nádhernou dýhou. Dýhovaný s výraznou tmavou patinou a lakem. V současné době vitríny vybavené LED osvětlením, které osvětlí vnitřky vašich skvostů ve vitrínách. Nábytek na "celý život".

Art-Deco nábytek by Malvarosa

Art deco nábytek

Art deco je totálně in! Prolíná se od jugenstil, modernismem, funkcionalizmem, až do retro a pop artu. V současné době je mimořádně oblíbená kombinace těchto stylů v kombinaci s asijskými vzory Indie a Indonesie. Mandaly, sochy buddhů, indických bohů, sošek a lamp je nejpopulárnějším stylem zařizování současnosti. Na stránce malvarosa.cz naleznete opravdu velkou nabídku tohoto designového skvostu.

Masivní nábytek, krásný nábytek z ušlechtilých dřevin

Masivní nábytek

Nádherná kresba dřeva, klasika, která nikdy nezklame. Dřevo jako palisandr, mango, mahagon, akácie, nebo dokonce zambrano. To jsou trendy které jsou na jedné straně moc krásné, na straně druhé permanentně zvyšujícící se cena z důvodu nedostatku. Vysoce atraktivní a kvalitní materiál. Doporučujeme hlavne v kombinaci u jídelních stolů.

Nábytek v zámeckém stylu pro milovníky umění

Zámecký nábytek

Gotický nebo barokní? Zámecký nábytek může mít hodně podob a dobových stylů. V každém případě se nevymyká současným trendům a lze ho kombinovat a krásně sladit i s jiným druhem nábytku. Když však rekonstrujete zámeček, nebo váš dům se na něj podobá, nebo vaše interiéry ladíte do zámeckého stylu, není pochyb o tom, že právě tato volba je pro vás správná.

Provence nábytek a doplňky od Malvarosa.

Provence nábytek

I vy máte rádi středomoří, teplo, přírodní materiály a vůni levandule? Nepochybně patříte mezi optimisticky ladené lidi a provence, neboli provensálský nábytek a celkově provance styl bydlení je pro vás to správné. Provence je od Španělska jenom kousek a tyto vlivy se v některých smeřech velice prolínají. Provence nábytek představuje hlavně patinovaný bílý, antique krémový nebo obecně světlý nábytek.

Industriální nábytek Malvarosa

Industriální nábytek

Povětšinou světlé dřevo, antracitové kovové prvky, viditelné spoje a matice. Velice specifický a mimořádně populární je nábytek v industriálním stylu. To co se k sobě rozhodně hodí je světlé dřevo, černý skelet a ideálně dotvořit prostor červenými cihličkami nebo kamenem, imitací betonu nebo betonem samotným. Osvětlení je ideální řešit bodovými lustry. Pro fajnšmekry.

Vintage nábytek

Vintage nábytek

Co může vypadat lépe než věc, která je nová, ale vzbuzuje starý dojem nebo vypadá jako by ji po desetiletích užívání někdo kvalitně autenticky zrenovoval? Jednoznačně vintage. Spousta patiny, nerovností, dokonce padající lak. Rozhodně vintage kus nábytku nebo doplňku nebude vypadat moc nově, ale v autentických prostorech jedinečně. Šílené? Vůbec ne!

Skandinávský nábytek od Malvarosa

Skandinávský nábytek

I když by to asi nikoho ani nenapadlo, i skandinávský nábytek může pocházet ze Španělska. V současné době tam existuje spousta tvůrců, kteří dokonce kombinují skandinávské a maurské styly. I na našich stránkách, pod obrázkem, narazíte na nábytek skandinávský, který pochází ze severských států.

Ratanový nábytek Malvarosa do ineriéru nebo exteriéru

Ratanový nábytek

Nemusí se spojovat pouze s venkovními prostory. Kvalitní ratan, který máme v nabídce je vysocekvalitní materiál, jak pro venkovní, tak pro vnitřní prostory. Trendy současnosti ukazují, že využití přírodního ratanu je při použití ve vnitřních prostorech v kombinaci s provence, nebo venkovským stylem velmi stylovou kombinací.

Luxusní Chesterfield sedačky a křesla

Chesterfield sezení

Je typické svým polstrováním. Lze ho spatřit v moderních i rustikálnějších interiérech. Hodí se všude a nikdy nezklame. Chestefield není fádní, ale je stylový, tradiční a pravidelný. Je to jistota pro vaše interiéry. Hodí se tam , kde nechcete nic pokazit, ale i tam kde interiér už dožívá. Právě luxusní sedačky a křesla ve stylu Chesterfield dodají každému interiéru nový vzhled a upoutají na sebe velkou pozornost.

Orientální nebo indický nábytek a doplňky od španělských návrhářů

Orientální nábytek

Nádherná kresba dřeva, barevnost, jednoduchost a stylovost. Krásný kus, barevně laděný, ručně vyřezávaný, vyrobený většinou z drahých dřevin s dlouhou životností. Orientální a indický nábytek je krásný, praktický, a po každém otevření dveří ucítíte vůni dřeva. Precizní práce poukazuje na to, jak opravdu dokáže v interiéru vyniknout každý kus. Máme s tím bohaté zkušenosti.

Rusikální nábytek Malvarosa

Rustikální nábytek

Tento široký romatický pojem nábytku si spojujeme hlavně s přírodními materiály a ručním řemeslem, vhodným do lidovějších prostorů. Slovo rustik spojujeme se staře vypadajícím, vhodným do starých interiérů. Stejně tak jako v Evropě i Česku existovala venkovská aristokracie, který dle našich dlouholetých zkušeností přesně spňuje širokou definici: Rustikální nábytek, kterou naleznete na stránkách malvarosa.cz

Retro nábytek od malvarosa.,cz

Retro nábytek

V Evropě je ideální z počátku 50-60.let, který vidíme z určitého hlediska jako smysluplný a velice zajimavý. Americké retro je o trochu starší a nepovažujeme ho za příliš zajímavé. Samotný název není ani specifický a nerezeprentuje žádný umělecký směr. I proto ho používáme méně na našich stránách a do naší koncepce tento název zapadá jenom okrajově. V každém případě máme vytvořenou kategorii, kde jsou přiřazeny produkty, které pokladáme za retro.

Luxusní Chesterfield sedačky a křesla

Skleněný nábytek

Specifický styl, který má řady příznivců. Pozitivem skleněného nábytku jsou jeho vlastnosti optického zvětšení prostoru, na straně druhé je náročný na údržbu. Na našich stánkách malvarosa.cz nalezlete v této kategorii několik produktů. Kromě toho si všimněte i kategorie zrcadlový nábytek, který může designově skleněný nábytek skvěle doplnit.

Zrcadlový nábytek Malvarosa

Zrcadlový nábytek

Krásný nábytek, který ocení milovnící světla a pořádku spojeným s dijaznem. Na našem oficálním e-shopu malvarosa.cz máme několik skvostů skladem. Nábytek určitě vhodný do interiérů, kam paprsky slunce dopadnou zřídka. Nebo k optickému zvětšení místnosti. Působí luxusně a s jeho detailními motivy lze velice krásně doladit jakýkoli interiér.

Styly španělského a italského nábytku v našem e-shopu a kamenné prodejně v Praze pořád aktualizujeme. Objevte náš obchod se stylovým nábytkem, doplňky a svítidly a zařidte si domov, do kterého se vždy budete vracet s velkou radostí.

Vstoupit na e-shop malvarosa.cz